تعداد سوالات پرسیده شده:
تعداد ویلچرها را افزایش دهید تا در روزهای مناسبتی و ایام خاص که حرم مطهر شلوغ و ازدحام جمعیت است با کمبود ویلچر مواجه نشویم.
سه شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۲۵

ویلچ‌رهای «خود خدمت» به تعداد لازم نسبت به جمعیت، در صحن‌ها جانمایی شده و به صورت مکرر زائرین دیگر در حال استفاده و جابه‌جا کردن آنها هستند و خادمان ویلچرران نیز بطور منظم مستقر هستند ضمن اینکه زائربرهایی نیز بصورت 24 ساعته آماده خدمت‌رسانی به تمامی زوار عزیز می‌باشند. خدمات ویلچر بر اساس پست‌های خدمتی در حرم مطهر انجام می‌گیرد گاها در ایام شلوغی ممکن است در یک مکان هیچ ویلچری یافت نگردد ولی این موضوع بصورت موقت می‌باشد و با اندکی تأمل خادمان عزیز به محل خدمت جهت ارائه خدمت خواهند آمد . یا با شماره 32002524 تماس بگیرید تا هماهنگی لازم جهت اعزام ویلچرزائربر انجام شود.

ماشین‌های زائربر فقط سالمندان را سوار کنند و از سوار شدن جوان‌ها جلوگیری کنند.
سه شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۲۵

ماشین‌های زائربر برای سالمندان، افراد کم‌توان و ناتوان است و قابل تشخیص نیست فردی که از زائربر استفاده می‌کند آیا مشکلی دارد یا خیر؟ ضمنا فقط مسن بودن افراد مطرح نیست و به دلیل اهمیت تکریم زائر در حرم نمی‌توان تذکرات بیشتری را اعلام کرد، لذا این یک موضوع فرهنگی مخصوص به خود فرد است که باید رعایت کند.

حتما ازماسک درحرم استفاده شود و تمام پروتکل‌های بهداشتی درحرم رعایت شود..
سه شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۲۵

 استفاده از ماسک در تمامی اماکن حرم مطهر  الزامی می‌باشد. خادمان سلامت به زائرین محترم تذکر می‌دهند و ماسک در اختیار زائرین قرار می‌دهند. ضمن اینکه در فواصل زمانی مناسب تذکرات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در این خصوص از صوت حرم مطهر پخش می‌شود.

از سخنرانان برجسته و جوان در حرم مطهر استفاده شود.تا بتوانیم کمال استفاده از سخنان شیوا و رسای این عزیزان را داشته باشیم.
سه شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۲۵

از کلیه مداحان و سخنرانان مطرح، متعهد و مومن به تناوب جهت اجرای برنامه در حرم مطهر رضوی دعوت می‌شود.